Іван Коваленко » Фестиваль ім. І.Коваленка » У Боярці вдев’яте відбувся Всеукраїнський молодіжний мистецький фестиваль імені Івана Коваленка

У Боярці вдев’яте відбувся Всеукраїнський молодіжний мистецький фестиваль імені Івана Коваленка


  З 1 жовтня по 17 грудня 2021 р. у місті Боярка проходив Всеукраїнський молодіжний мистецький фестиваль імені Івана Коваленка, в якому взяли участь конкурсанти з різних областей України.

У рамках фестивалю відбулося сім очно-дистанційних двотурових конкурсів:
‒ Конкурс читців «Сила слова»; 
‒ Конкурс бандуристів «Серце України»; 
‒ Конкурс гітаристів «Боярський Хрещатик»; 
‒ Вокальний конкурс «Осіння пісня»; 
‒ Конкурс аудіовиконавців «Магія голосу»; 
‒ Конкурс авторської пісні та співаної поезії «Тиха зірка»;  
‒ Конкурс пісенної лірики «Віршована мелодія». 

Цього року в рамках Фестивалю також відбулася I Всеукраїнська науково-практична конференція «Перспективи розвитку гітарного виконавства в умовах вітчизняної мистецької освіти». У дистанційному форматі на платформі ZOOM різні аспекти гітарного мистецтва обговорювали митці та науковці з різних міст України. У практичній частині конференції було проведено низку майстер-класів. Голова оргкомітету конференції ‒ професор кафедри музичного мистецтва Луганської державної академії культури і мистецтв, доцент, заслужена артистка України Вікторія Жадько. Модератор ‒ доцент кафедри інструментального виконавства УДПУ імені Павла Тичини кандидат педагогічних наук, доцент Анатолій Коваленко.

Загалом у Фестивалі було задіяно понад 250 осіб. У рамках Фестивалю було створено 4 рекламних відеоролики, присвячені  новим конкурсам Фестивалю, та  2 звітних відео за результатами найбільш успішних конкурсів: читацького «Сила слова» та вокального «Осіння пісня», а також конкурсів бандуристів «Серце України» та гітаристів «Боярський Хрещатик».  

Боярська міська рада виділила фінансування на проведення Фестивалю в освітніх закладах Боярської міської територіальної громади. Проведення Фестивалю у Всеукраїнському масштабі стало можливим завдяки співпраці з з Іменним фондом Івана Коваленка Фонду Боярської громади. 
Докладніше про конкурси - на офіційному сайті Фестивалю ім.Коваленка.