» » » » Результати вокального конкурсу «Осіння пісня-2013»

Результати вокального конкурсу «Осіння пісня-2013»


Лауреати та дипроманти вокального конкурсу "Осіння пісня-2013"
 
 
Молодша вікова категорія (7-13 років)

І місце поділили:
  • Папенко Анастасія, Дитяча музична школа № 31 (м. Київ), керівники Саліванов Олег Григорович, Вороніна Ірина Олександрівна.
  • Фаюра Катерина, Києво-Святошинський районний центр творчості молоді «Оберіг», народна студія естрадно-народного співу «Перлина», керівник Нурищенко Оксана Миколаївна.
ІІ місце поділили:
  • Андріяш-Місько Софія, музично-вокальна школа естетичного виховання «Соло співочого серця», керівник Андріяш Інна Михайлівна.
  • Сизова Влада, Києво-Святошинський районний центр творчості молоді «Оберіг»,  зразковий вокальний ансамбль «Алегро», керівник Дзюба Олена Миколаївна.
ІІІ місце поділили:
  • Бобраніцький Ярослав, навчально-виховний комплекс Київського військового  ліцею ім. І.Богуна, керівник Свирид Віталій Олексійович.
  • Полонкоєва Анжеліка, ВЦТДЮ на базі Боярської ЗОШ І-ІІІ ст. № 1, фольклорний гурток, керівник Богатир Любов Станіславівна.
Номінація «За артистичність» – Тарас Гоц, Боярський Будинок культури, вокальна студія «Зорепад» ,керівник Горенко Наталія Філаретівна.
Номінація «Надія фестивалю» – Кайданович Софія, Києво-Святошинський районний центр творчості молоді «Оберіг», вокальна студія «Едельвейс», керівник Ковальчук Людмила Вадимівна.

Середня вікова категорія (14-18 років)

І місце – Плєвако Анжеліка, Києво-Святошинський районний центр творчості молоді «Оберіг», народна студія естрадно-народного співу «Перлина», керівник Нурищенко Оксана Миколаївна.

ІІ місце поділили:
  • Савчук Олександра, Києво-Святошинський районний центр творчості молоді «Оберіг», народна студія естрадно-народного співу «Перлина», керівник Нурищенко Оксана Миколаївна.
  • Сировєтнік Кароліна, ВЦТДЮ на базі Боярської ЗОШ І-ІІІ ст. № 1, фольклорний гурток, керівник Богатир Любов Станіславівна.
 
ІІІ місце поділили:
  • Мостицька Юлія, дитяча музична школа № 39 (м. Київ), керівник Трегубенко Тетяна Миколаївна.
  • Хмельова Анна, дитяча музична школа № 39 (м. Київ), керівник Буц Віктор Якович.
   
Старша вікова категорія (19-30 років)

ІІ місце поділили:
  • Коваль Катерина, студентка Національного педагогічного університету ім. М.Драгоманова.
  • Співаковський Олександр, студент Національної музичної академії ім. П.І.Чайковського.
Анасмблі, дуети:
 
І місце – дует Корнійчук Єгор,  Бєлошапка Михайло, Дмитрівський Будинок культури, зразкова вокальна студія «Барви», керівник Іванчук Олена Анатоліївна.

ІІ місце – ансамбль навчально-оздоровчого комплексу Київського військового  ліцею ім. І.Богуна, керівник Свирид Віталій Олексійович.

ІІІ місце – зразковий вокальний ансамбль «Алегро» Києво-Святошинського районного центру творчості молоді «Оберіг», керівник Дзюба Олена Миколаївна.