» » » » Результати конкурсу гітаристів «Боярський Хрещатик-2013»

Результати конкурсу гітаристів «Боярський Хрещатик-2013»


МОЛОДША ВІКОВА КАТЕГОРІЯ (7-13 років)
 
І місце поділили:
  • Чорнокондратенко Богдан, Київська ДМШ  № 3,  Саліванов Олег Григорович.
  • Мазур Яна, Боярська дитяча школа мистецтв, керівник Прокопчук Наталія Володимирівна.

ІІ місце – Тібірькова Марія, Софіївсько-Борщагівська філія Петрівської школи мистецтв, керівник Жадько Вікторія Анатоліївна.

ІІІ місце поділили:
  • Бровко Лев – Софіївсько-Борщагівська філія Петрівської школи мистецтв, керівник Жадько Вікторія Анатоліївна.
  • Дімогло Даніїл – Київська ДМШ № 31, керівник Лісовська Олена Євгеніївна.
Дипломант – Шевченко Даніїл, Київська ДМШ № 40, керівник Ростов Юрій Прокоф’євич.

СЕРЕДНЯ ВІКОВА КАТЕГОРІЯ (14-18 років)
 
І місце поділили:
  • Гончаров Михайло, Сумське вище музичне училище ім. Д.С. Бортянського, керівник Литовченко Тетяна Володимирівна.
  • Тібірькова Олена, Національний університет культури і мистецтв, керівник Жадько Вікторія Анатоліївна.
 ІІ місце поділили:
  • Індик Владислав,  Сумське вище музичне училище ім. Д.С. Бортянського, керівник Литовченко Тетяна Володимирівна.
  • Йотка Анастасія, Сумське вище музичне училище ім. Д.С. Бортянського, керівник Ковальов Максим Ігорович.
  • Царикова Анастасія, Миколаївський коледж культури і мистецтв, керівник Сологуб Вікторія Даріївна.
ІІІ місце поділили:
  • Колесніченко Євгеній, Миколаївський коледж культури і мистецтв, керівник Гриненко Світлана Миколаївна.
  • Стрільчук Михайло, Київська ДМШ  № 3, керівник Саліванов Олег Григорович.
Дипломанти:
  • Поліщук Микита, Київська ДМШ № 31, керівник Лісовська Олена Євгеніївна.
  • Роздобудько Максим,  Київська ДМШ  № 21, керівник Солов’яненко Олег Володимирович
СТАРША ВІКОВА КАТЕГОРІЯ (19-30 років)
 
І місце – Веклич Крістіна, Донецька державна музична академія ім. С.С. Прокоф’єва, керівник Іванніков Павло Володимирович.
ІІ місце – Корольков Олексій, Миколаївський коледж культури і мистецтв, керівник Сологуб Вікторія Даріївна.
ІІІ місце поділили:
  • Глазунов Микита, НПУ ім. М.П. Драгоманова, керівник Чеченя Костянтин Анатолійович.
  • Лопушанська Поліна, Сімферопільське вище музичне училище ім. П.І. Чайковського, керівник Туляков Іван Володимирович.
  • Марков Олександр, Київський інститут музики ім. Р.М. Глієра, керівник Хімченко Юрій Іванович.
Дипломант: Швець Анастасія, викладач Шпитьківської ДМШ
 
АНСАМБЛІ
 
Гран-прі Фестивалю (премія імені Ольги Рожманової) – Йотка Анастасія, Гончаров Михайло,  Сумське вище музичне училище ім. Д.С. Бортянського, керівник Литовченко Тетяна Володимирівна.   

І місце поділили:
  • Ансамбль «Фламінго» у складі – Олександр Марков, Тузюк Олена, Максіанович Михайло, Боярська дитяча школа мистецтв, керівники Шалашова Людмила Миколаївна, Корольова Інна Леонідівна.
  • Ансамбль Київського військового ліцею ім. І. Богуна у складі – Шостак Олег, Рознатовський Владислав, керівник Орлов Володимир Олександрович
ЕЛЕКТРОГІТАРА
 
І місце – Пахомов Артем, Майстер-студія Серго Чантурії G-session, керівник Іван Оглоблін.
ІІ місце – Марюга Анасатсія,  Київська ДМШ № 21, керівник Чеченя Костянтин Анатолійович.