» » » » Про міжнародний поетичний конкурс «Віршована мелодія"- 2012

Про міжнародний поетичний конкурс «Віршована мелодія"- 2012


 

 

До участі в конкурсі запрошуються діти, підлітки та молодь з різних країн віком від 7 до 30 років. (Читать на русском)

 
Конкурс проводиться дистанційно з 10 липня по 31 жовтня 2012 року.
 
 
Переможці конкурсу визначаються у номінаціях:
  • кращий вірш українською мовою (перше, друге, третє місця)
  • кращий вірш російською мовою (перше, друге, третє місця).
Вимоги до віршів:
  1. На конкурс подається не більше 2-х віршів українською та/чи російською мовами, створеними  як основа для пісні.
  2. Вірші мають складатися із 3-5 стовпчиків, один з яких може бути запропонований як приспів.
  3. Вірші подаються в електронному вигляді у програмі Microsoft Word, шрифтом Times New Romans, кеглем 14, через 1,5 інтервали.
Вірші (разом із заявкою) подаються одним із трьох запропонованих нижче способом:
  • На електронну адресу text-pisni@ukr.net у прикріпленому файлі.
  • Надсилаються Укрпоштою (у друкованому вигляді та на диску) до Києво-Святошинського центру соціально-психологічної реабілітації населення за адресою: 08150, ЦСПР, вул.Хрещатик, 83, м.Боярка, Київська область, Україна, тел. 045-98-46-851.
  • Передаються особисто у друкованому вигляді та на диску або іншому носії за вищевказаною адресою. Роздруковані вірші та диски мають бути підписані (ПІБ автора та рік проведення конкурсу).

Допущені до конкурсу вірші будуть розміщені на сайті І.Коваленка http://ivan-kovalenko.info.  За збереження авторських прав Оргкомітет Фестивалю відповідальності не несе.

 

Запрошуємо композиторів знайомитись з конкурсними творами та обирати вірші для створення пісень. Оргкомітет Фестивалю має на меті обрати одну з них для подальшого фінансування її аранжування та виконання на заключному гала-концерті.

Довідки про поетичний конкурс – за електронною адресою text-pisni@ukr.net або за телефонами: 063-6194031, 099-3430838, 04598-46851 (контактна особа – Кириленко Марія Іванівна, донька поета Івана Коваленка).
По завершенню всіх конкурсів відбудеться гала-концерт.
Всім конкурсантам при собі мати свідоцтво про народження чи паспорт. Якщо учасник Фестивалю не досяг повноліття, повну відповідальність за його безпеку, життя та здоров’я несе супроводжуюча особа.
У 2012 році участь у всіх конкурсах є безоплатною.
Бюджет Фестивалю на 2012 рік складає 10.000 грн., що виділені Боярською міською радою. Запрошуємо громадськість, спонсорів та меценатів долучитися до фінансування Фестивалю. За наявності додаткових коштів Оргкомітет має право доповнювати перелік номінацій, а також розмір премій за узгодженням із благодійниками.
Новини Фестивалю, його Положення, форми заявок, умови проведення окремих конкурсів, рахунки для перерахування коштів та відповіді на найтиповіші питання  можна знайти на цьому сайті у відповідних рубриках,  е-mail для довідок – mkyrylenko@ukr.net