«Сила слова»: Ми воскреснем, розпрямимось, встанем!


 

 

18 жовтня 2014 року в Києво-Святошинському районному центрі творчості молоді «Оберіг» (м.Боярка) відбулося урочисте відкриття молодіжного мистецького фестивалю імені Івана Коваленка,  започаткованого в пам'ять про видатного поета, вчителя та дисидента радянських часів.  «Людино, розцвіти!» - це незмінне гасло Фестивалю, котрий  традиційно стартував  конкурсом читців «Сила слова-2014».
 
Молодіжний мистецький фестиваль імені Івана Коваленка – це свято творчості, таланту та натхнення.  Традиційно його відкриває конкурс читців «Сила слова», котрий цього року об’єднав 55 читців з навчальних закладів Києво-Святошинського району та міста Києва. Майстерність конкурсантів оцінювала команда професіоналів: Євгенія Непиталюк – голова журі,  старший викладач кафедри режисури телебачення КНУТКТ ім. І.К. Карпенка-Карого, телевізійний редактор, сценарист; Павло Голов –  старший викладач кафедри сценічної мови КНУТКТ ім. І. К. Карпенка-Карого, диктор, актор дублювання та озвучування; Ілона Бойко – тренер з риторики й ораторської майстерності, актриса кіно; Алла Махмудівна Бінєєва – викладач сценічної мови Київського Міжнародного Університету, актриса театру «Браво» та театру «Сузір’я»; Марія Іванівна Кириленко – почесний Президент Фестивалю, донька поета Івана Коваленка...

Відбувся конкурс читців "Сила слова-2014"


Відбувся конкурс читців "Сила слова-2014"

 

18 жовтня 2014 року  у Боярці, в Києво-Святошинському районному центрі творчості молоді «Оберіг» відлунав конкурс читців «Сила слова-2014», в якому взяли участь 55 учасників з навчальних закладів району та міста Києва.
Конкурсу передувало урочисте відкриття Молодіжного мистецького фестивалю імені Івана Коваленка, в рамках котрого і відбувся конкурс. Приємним сюрпризом для всіх стала прем’єра пісні на слова І.Коваленка «Тиха зірка», презентована автором - солістом Заслуженого  академічного ансамблю пісні і танцю збройних сил України Сергієм Юрченко.

 
Також у виконанні Сергія прозвучала нова інтерпретація пісні на слова поета «Ожиємо, брати» у авторському сольному виконанні. Це стало можливим за підтримки кандидата у народні депутати ВР Анатолія Федорука.
Уже втретє фестиваль збирає та  об’єднує гарячі серця та творчі, неспокійні душі учасників і організаторів цього неймовірного дійства. Привітати конкурсантів та засвідчити відкриття фестивалю завітали міський голова Боярки Тарас Добрівський разом зі своїм заступником Валерієм Дубовецьким.  
Атмосфера конкурсу була напрочуд дружньою: всі учасники уважно слухали один одного, підтримували та дарували гучні оплески, а від чарівної, самобутньої поезії Івана Коваленка інколи просто завмирало серце…
Та конкурс – це конкурс. Перед членами журі стояло нелегке завдання, адже серед такої кількості талановитих читців обрати найкращих було дуже складно. Виконавську майстерність учасників оцінювала суддівська колегія у наступному складі:

 

 

Голова журі:
Непиталюк Євгенія Володимирівна – старший викладач кафедри режисури телебачення КНУТКТ ім. І.К. Карпенка-Карого, телевізійний редактор, сценарист.

Члени журі:
Голов Павло Вікторович – старший викладач кафедри сценічної мови КНУТКТ ім. І. К. Карпенка-Карого, диктор, актор дублювання та озвучування;
Бойко Ілона Михайлівна – тренер з риторики й ораторської майстерності, актриса кіно;
Бінєєва Алла Махмудівна – викладач сценічної мови Київського Міжнародного Університету, актриса театру «Браво» та театру «Сузір’я»;
Кириленко Марія Іванівна – почесний Президент Фестивалю, донька поета Івана Коваленка.
 
Тетяна СКОЧКО, педагог-організатор ТЦМ «Оберіг»
 

ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ КОНКУРС ЧИТЦІВ "СИЛА СЛОВА-2014"


До участі у конкурсі читців "Сила слова-2014" запрошується талановита молодь віком від 6 до 30 років, що випробовує себе у мистецтві  художнього читання. Для участі у конкурсах необхідно подати ЗАЯВКУ, у котрій вказати прізвище, ім’я та по-батькові, рік та день народження, вік, контактні дані (е-mail, телефони, поштова адреса), назву навчального закладу чи місця роботи, програму виступу тощо.  Заявки на конкурс та довідки за телефонами (045-98)-43-666, 096-332-18-51 або за електронною адресою fest-kovalenko@ukr.net  (контактна особа – Скочко Тетяна Олександрівна, педагог-організатор ТЦМ «Оберіг»)
Умови конкурсу:

Конкурс читців «Сила слова»-2013


До участі у конкурсі запрошується талановита молодь віком від 7 до 30 років.
 • І тур конкурсу проводиться на базі навчальних та культурних закладів з 1 по 30 вересня у порядку, визначеному адміністраціями цих закладів. Заклади за рішенням власних конкурсних комісій обирають та направляють на ІІ тур від 2-х до 5-ти конкурсантів.
 • ІІ тур відбудеться 16 жовтня 2013 року на базі Києво-Святошинського районного центру творчості молоді «Оберіг» (м.Боярка), початок об 11.00
На обидва тури конкурсанти готують вірш Івана Коваленка, обраний за власним уподобанням. Якщо вірш задовгий, для читання береться  скорочений варіант або уривок. Переможців конкурсу у номінації «Кращий виконавець віршів Івана Коваленка» визначають за наступними віковими групами:
 
 • Молодша група: 7-13 років (перше, друге, третє місця)
 • Середня група:  14-18 років (перше, друге, третє місця)
 • Старша група:   19-30 років (перше, друге, третє місця)
Заявки на конкурс та довідки за телефонами (045-98)-43-666, 093-78-01-470 або за електронною адресою ctmoberig@mail.ru (контактна особа – Скочко Тетяна Олександрівна, педагог-організатор ТЦМ «Оберіг»)

Переможці конкурсу читців-2012Конкурс читців у рамках

Молодіжного мистецького фестивалю імені Івана Коваленка

 

 

 

 

ЛАУРЕАТИ КОНКУРСУ

Краще виконання вірша І.Коваленка – Волошина Катерина (Києво-Святошинська районна класична гімназія)
Премія імені Ольги  Рожманової за найбільш проникливе виконання – Селезньова Марія (Боярська ЗОШ №4)
І місце – Стельмащук Тетяна (Боярська ЗОШ №1)
ІІ місце – Гоц Валерія (Боярська ЗОШ №1)
ІІІ місце – Барабальчук Даніїл (Києво-Святошинський районний центр творчості молоді «Оберіг», Боярська ЗОШ №3)

Приз глядацьких симпатій – Хуторний Василь (НОК КВЛ ім. І.Богуна)

 

 

ДИПЛОМАНТИ КОНКУРСУ
За яскраві виступи дипломами фестивалю нагороджуються:
 • Байраченко  Катерина – Боярська ЗОШ №1
 • Можарівська Вероніка –  Театральна студія Будинку культури с.Тарасівка, Тарасівська ЗОШ
 • Колесник Юлія – Києво-Святошинська районна класична гімназія
 • Юрчук Надія – Києво-Святошинський районний центр творчості молоді «Оберіг», Боярська ЗОШ №4
 • Мелашенко Дарина – університет ім. Т.Г.Шевченка
Нагородження лауреатів та дипломантів  Фестивалю відбудеться на гала-концерті, що планується по завершенню всіх конкурсів (кінець листопада – початок грудня).

Увага! Зміна дати ІІ туру конкурсу читців


Увага !  ІІ тур конкурсу читців відбудеться 17 жовтня 2012 року на базі ЗОШ №1 об 11.00

Про конкурс читців-2012 у рамках Фестивалю ім. І.Коваленка


Конкурс читців:
 • І тур конкурсу відбуватиметься на базі навчальних закладів з 1 по 30 вересня у порядку, узгодженому адміністраціями закладів з Оргкомітетом, а для молоді від 18 до 30 років – 26 вересня на базі ЗОШ №1. Кожний навчальний заклад за рішенням власної конкурсної комісії обирає та направляє на конкурс не менше 2-х і не більше 5-ти конкурсантів. На перший тур готується вірш українською мовою за власним уподобанням або вірш одного із боярських поетів українською чи російською мовами.
 • ІІ тур  відбудеться 17 жовтня 2012 року на базі Боярської ЗОШ №1. На другий тур кожен конкурсант готує два виступи: