Переможці-2015 - на офіційному сайті Фестивалю ім.І.Коваленка


Перможців окремих конкурсів Молодіжного мистецького фестивалю імені Івана Коваленка-2105 шукайте на ОФІЦІЙНОМУ САЙТІ Фестивалю. 

Переможці конкурсу читців "Сила слова-2014"


Молодша вікова категорія (7-13 років)
 
І місце – Сидорук Катерина, Боярська ЗОШ І-ІІІ ст. № 3, керівники Борсук Анастасія Валеріївна, Кучеренко Вікторія Віталіївна
 
ІІ місце поділили:
  • Дитинчук Серафима, Боярська ЗОШ І-ІІІ ст. № 1, керівник Ярошенко Поліна Олексіївна
  • Кожедуб Дарія, ВЦТДЮ на базі Петропавлівсько-Борщагівської ЗОШ І-ІІІ ст., літературна студія «Ярінь», керівник Підлісняк Наталія Миронівна
ІІІ місце – Голюк Тетяна, Боярська ЗОШ І-ІІІ ст. № 3, керівники Борсук Анастасія Валеріївна, Кучеренко Вікторія Віталіївна
 
Середня вікова категорія (14-17 років)

Результати конкурсу читців «Сила слова-2013»


Гран-прі (премія імені Ольги Рожманової) – Гоц Валерія, ВЦТДЮ на базі Боярської ЗОШ І-ІІІ ст., № 1, театральний гурток, керівник Ярошенко Поліна Олексіївна.
 
Молодша вікова категорія (7-13 років)
І місце – Дзюбенко Крістіна, Києво-Святошинський районний центр творчості молоді «Оберіг», зразкова театр-студія «Світла хвиля», керівник Скочко Тетяна Олександрівна.
ІІ місце – Караульна Анастасія, Боярська ЗОШ І-ІІІ ст., № 3, керівник Караульна Ірина Володимирівна.
ІІІ місце поділили:
  • Коваленко Валерія, КСР ЦТМ «Оберіг» на базі Дмитрівської ЗОШ І-ІІІ ст., студія літературно-музичної творчості «Ауровіль», керівник Бубир Володимир Петрович.
  • Юрчук Надія – КСР ЦТМ «Оберіг», студія авторської пісні та співаної поезії, керівник Вишняк Володимир Федорович.
Середня вікова категорія (14-18 років)

І місце  поділили:
  • Лахтадир Марія, Боярська ЗОШ І-ІІІ ст., № 2.
  • Жуков Микола, КСР ЦТМ «Оберіг» на базі Дмитрівської ЗОШ І-ІІІ ст., студія літературно-музичної творчості «Ауровіль», керівник Бубир Володимир Петрович.
ІІ місце – Чорна Марина, Боярська ЗОШ І-ІІІ ст., № 1, керівник Біленко Леся Дмитрівна.
ІІІ місце поділили:
  • Лисенко Катерина, Києво-Святошинський районний центр творчості молоді «Оберіг», зразкова театр-студія «Світла хвиля», керівник Скочко Тетяна Олександрівна.
  • Кудрявцева Марія, Боярська ЗОШ І-ІІІ ст., № 3, керівник Кучеренко Вікторія Віталіївна.
  • Барабальчук Даніїл, Києво-Святошинський районний центр творчості молоді «Оберіг», зразкова театр-студія «Світла хвиля», керівник Скочко Тетяна Олександрівна.
Відзначити Кокодзея Радислава Степановича, викладача Навчально-оздоровчого комплексу КВЛ ім. Івана Богуна за активну участь вихованців ліцею у конкурсі читців «Сила слова» та популяризацію творчості І.Коваленка серед учнівської молоді.

Лауреати конкурсу читців-2012


ЛАУРЕАТИ КОНКУРСУ

Краще виконання вірша І.Коваленка – Волошина Катерина (Києво-Святошинська районна класична гімназія)

Премія імені Ольги  Рожманової за найбільш проникливе виконання – Селезньова Марія (Боярська ЗОШ №4)

І місце – Стельмащук Тетяна (Боярська ЗОШ №1)


Дипломанти конкурсу читців-2012


ДИПЛОМАНТИ КОНКУРСУ

За яскраві виступи дипломами фестивалю нагороджуються:

Байраченко  Катерина – Боярська ЗОШ №1

Можарівська Вероніка –  Театральна студія Будинку культури с.Тарасівка, Тарасівська ЗОШ

Колесник Юлія – Києво-Святошинська районна класична гімназія  



Переможці конкурсу читців-2012



Конкурс читців у рамках

Молодіжного мистецького фестивалю імені Івана Коваленка

 

 

 

 

ЛАУРЕАТИ КОНКУРСУ

Краще виконання вірша І.Коваленка – Волошина Катерина (Києво-Святошинська районна класична гімназія)
Премія імені Ольги  Рожманової за найбільш проникливе виконання – Селезньова Марія (Боярська ЗОШ №4)
І місце – Стельмащук Тетяна (Боярська ЗОШ №1)
ІІ місце – Гоц Валерія (Боярська ЗОШ №1)
ІІІ місце – Барабальчук Даніїл (Києво-Святошинський районний центр творчості молоді «Оберіг», Боярська ЗОШ №3)

Приз глядацьких симпатій – Хуторний Василь (НОК КВЛ ім. І.Богуна)

 

 

ДИПЛОМАНТИ КОНКУРСУ
За яскраві виступи дипломами фестивалю нагороджуються:
  • Байраченко  Катерина – Боярська ЗОШ №1
  • Можарівська Вероніка –  Театральна студія Будинку культури с.Тарасівка, Тарасівська ЗОШ
  • Колесник Юлія – Києво-Святошинська районна класична гімназія
  • Юрчук Надія – Києво-Святошинський районний центр творчості молоді «Оберіг», Боярська ЗОШ №4
  • Мелашенко Дарина – університет ім. Т.Г.Шевченка
Нагородження лауреатів та дипломантів  Фестивалю відбудеться на гала-концерті, що планується по завершенню всіх конкурсів (кінець листопада – початок грудня).

Скоро дізнаємось про переможців конкурсу


У цьому розділі буде розміщена інформація про переможців  конкурсу.