Увага! Зміни в порядку проведення деяких конкурсів Фестивалю ім. Івана Коваленка


Вокальний конкурс «Осіння пісня»: Дата проведення конкурсу переноситься на  8 листопада 2014 р. (об 11.00, Центр творчості молоді «Оберіг», Боярка).  Зміни пов’язані з призначеними на 26 жовтня парламентськими виборами.  

Конкурс читців «Сила слова»: Допускається читання двох чи більше віршів І.Коваленка за умови, що їх тривалість не перевищуватиме 3-х хвилин (скорочення можливі).

Конкурс гітаристів «Боярський Хрещатик»: знято обмеження на кількість учасників ансамблів (раніше їхня кількість не мала перевищувати 10 осіб). Тривалість виступу для ансамблів - 15 хв. Загальне уточнення для вибору репертуару: вільна програма (може бути як один довгий твір, так, приміром, і три коротких - визначальною буде тривалість виступу). 
 
Поновлений телефон для заявок: 096-332-18-51

ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ВОКАЛЬНИЙ КОНКУРС "ОСІННЯ ПІСНЯ-2014"


До участі у вокальному конкурсі "Осіння пісня-2014" запрошується талановита молодь віком від 6 до 30 років, що випробовує себе у мистецтві  вокалу.
Для участі у конкурсах необхідно подати ЗАЯВКУ, у котрій вказати прізвище, ім’я та по-батькові, рік та день народження, вік, контактні дані (е-mail, телефони, поштова адреса), назву навчального закладу чи місця роботи, програму виступу тощо. ПІСНІ НА СЛОВА І.КОВАЛЕНКА, СЛОВА ТА ФОНОГРАМИ (-1) можна знайти у відповідних розділах. Заявки на конкурс та довідки за телефонами (045-98)-43-666, 096-332-18-51 або за електронною адресою fest-kovalenko@ukr.net  (контактна особа – Скочко Тетяна Олександрівна, педагог-організатор ТЦМ «Оберіг»)
Умови конкурсу:

Увага! Зміни умов проведення вокального конкурсу «Осіння пісня-2013»


До порядку проведення вокального конкурсу "Осіння пісня-2013" внесено зміни. Тепер вимоги до конкурсного репертуару наступні:
 
До другого туру готується 1 пісня:
 
 
•    Пісня українською мовою   
АБО
•    Пісня на слова Івана Коваленка
 
 
Усі твори виконуються наживо у супроводі музичних інструментів або у супроводі інструментальної фонограми (-1).
 
Конкурсанти мають бути готові виконати на вимогу конкурсної комісії ще одну пісню, тому перед виступом мають надати 2 фонограми.
 
Виконання пісні на слова І.Коваленка надає конкурсанту додаткові бали.
 
Про вокальний конкурс "Осіння пісня" докладніше

Вокальний конкурс «Осіння пісня» - 2013


До участі у конкурсі запрошується талановита молодь віком від 7 до 30 років.
  •  І тур – проводиться на базі навчальних та культурних закладів з 1 по 30 вересня у порядку, визначеному адміністраціями цих закладів. Ці заклади за рішенням власних конкурсних комісій обирають та направляють на ІІ тур від 2-х до 5-ти конкурсантів.
  • ІІ тур – відбудеться 19 жовтня 2013 року на базі Києво-Святошинського районного центру творчості молоді «Оберіг» (м.Боярка), початок об 11.00
До другого туру готується 1 пісня:
  • Пісня українською мовою   
АБО
  • Пісня на слова Івана Коваленка
Усі твори виконуються наживо у супроводі музичних інструментів або у супроводі інструментальної фонограми (-1).
 
 
Конкурсанти мають бути готові виконати на вимогу конкурсної комісії ще одну пісню, тому перед виступом мають надати 2 фонограми.
 
 
Виконання пісні на слова І.Коваленка надає конкурсанту додаткові бали.

 
Переможці конкурсу визначаються у наступних номінаціях:
  • Краще виконання пісні на слова І.Коваленка
  • Молодша група: 7-13 років (перше, друге, третє місця);
  • Середня група:  14-18 років (перше, друге, третє місця);
  • Старша група:   19-30 років (перше, друге, третє місця).
На цьому сайті можна знайти форму заявки на конкурс, пісні на слова І.Коваленка, фонограми (-1) та слова до пісень

Заявки на конкурс та довідки за телефонами (045-98)-43-666, 093-78-01-470 або за електронною адресою ctmoberig@mail.ru (контактна особа – Скочко Тетяна Олександрівна, педагог-організатор ТЦМ «Оберіг»)
 

Конкурс вокалістів


3 листопада, в актовій залі Києво-Святошинського районного центру творчості молоді "Оберіг" (директор Надія Скакодуб), відбувся другий етап конкурс вокалістів, який проходив в рамках Молодіжного мистецького фестивалю імені І.Коваленка.

Втім, конкурсом цей захід був лише за формою. А за змістом він перетворився на справжнє пісенне свято. Свято-уклін видатній постаті в українській історії: учителю, поету, дисиденту, політв'язню радянських часів і просто  прекрасній талановитій людині -  Івану Юхимовичу Коваленку. Оцінювало виступи учасників компетентне журі, до якого увійшли заслужена артистка України Інна Андріяш; співачка, магістр вокальної педагогіки Руслана Лоцман; керівник народного козацького фольклорного ансамблю "Горлиця" Любов Рачинська; музикант і автор пісень Олег Саліванов. 


Відбувся другий етап конкурсу вокалістів


І в пісні розквітав талант душі…

3 листопада, в актовій залі Києво-Святошинського районного центру творчості молоді «Оберіг» (директор – Надія Скакодуб), відбувся другий етап конкурсу вокалістів, що проходив у рамках Молодіжного мистецького фестивалю імені І.Коваленка, запровадженого у 2012 році Боярською міською радою за ініціативи громадської організації «Центр розвитку громад».

Втім, конкурсом даний захід був лише за формою. А за змістом він перетворився на справжнє пісенне свято. Свято-уклін видатній постаті в українській історії: учителю, поету, дисиденту, політв’язню радянських часів і просто прекрасній талановитій людині – Івану Юхимовичу Коваленку. Він не лише писав вірші, але й грав на багатьох музичних інструментах, добре малював, володів акторським мистецтвом. І всі свої вміння передавав учням, виховуючи їх всебічно розвиненими особистостями. Лозунгом фестивалю є його слова, звернені насамперед до молоді «Людино, розцвіти!» Висока поезія цього митця приваблює композиторів, спонукає їх до створення пісень.

Але конкурс є конкурс. Тому оцінювало виступи учасників компетентне журі, яке очолила заслужена артистка України, співачка, лауреат численних всеукраїнських та міжнародних конкурсів та фестивалів Інна Андріяш. Членами журі були співачка, учениця Ніни Матвієнко, аспірантка Інституту мистецтв національного педагогічного університету імені М. Драгоманова, викладач теорії та методики постановки голосу в НПУ ім.Драгоманова Руслана Лоцман; керівник народного козацького фольклорного ансамблю «Горлиця» та народного хору ветеранів війни і праці «Надія» міста Боярки, Любов Рачинська; музикант і автор пісень, професійний гітарист, викладач по класу гітари в дитячій музичній школі міста Києві, серед учнів якого є лауреати міських, всеукраїнських та міжнародних конкурсів, професійні гітаристи Олег Саліванов. При нагоді зазначимо, що пісні на музику Олега Григоровича є неодноразовими лауреатами різноманітних конкурсів, зокрема – пісні року. І незмінний член журі усіх конкурсів – Почесний Президент фестивалю, донька поета І.Коваленка Марія Іванівна Кириленко. Марія Іванівна, привітавши всіх учасників конкурсу, промовила рядки із вірша Івана Коваленка, котрі стали своєрідним талісманом Фестивалю: «У Боярці велике свято,тим, хто не був, хай стане жаль – мистецтво вийшло святкувати свій урочистий Фестиваль. Той, хто несе свій дар народу, сильнішим стане у стократ, бо лиш народ не зрадить зроду – твій друг, суддя і меценат».Результати вокального конкурсу Фестивалю імені Івана Коваленка


 

Лауреати вокального конкурсу

Молодіжного мистецького фестивалю імені Івана Коваленка

 

 

 

 

Гран-прі – Сарапіна Тетяна, КСР ЦТМ «Оберіг» народна студія естрадно-народного співу «Перлина», керівник Нурищенко Оксана Миколаївна

Краще виконання пісні на слова І.Коваленка
Зузанська Тетяна, КСР ЦТМ «Оберіг» народна студія естрадно-народного співу «Перлина», керівник Нурищенко Оксана Миколаївна
Премія імені Ольги Рожманової (за найбільш проникливе виконання)

Гоц  Валерія, Боярський БК, вокальна студія «Зорепад» керівник Горенко Наталія Філаретівна, Боярська ЗОШ І-ІІІ ст. №1

 

Вікова група від 6 до 14  років:
І місце – вирішено не присуджувати
ІІ місце  розділили:
Петриченко Тамара, Боярський БК, вокальна студія «Зорепад»,  керівник Горенко Наталія Філаретівна
Сировєтнік Катерина, Боярська ЗОШ І-ІІІ ст. №1, керівник Богатир Любов Станіславівна
ІІІ місце – Гарбузюк Сергій, дитяча музична школа № 39, м.Київ, керівник Буц Віктор Якович

Вікова група від 15 до 30 років.
І місце – Федіна Катерина, дитяча музична школа № 31, керівник Саліванов Олег Григорович
ІІ місце – Мостицька Юлія, дитяча музична школа № 31, керівник Трегубенко Тетяна Миколаївна

ІІІ місце – Савчук Олександра, КСР ЦТМ «Оберіг» народна студія естрадно-народного співу «Перлина», керівник Нурищенко Оксана Миколаївна

 

Премія від Олега Саліванова (член журі конкурсу) –
Кириченко Анастасія – КСР ЦТМ «Оберіг», вокальна студія «Едельвейс», керівник Ковальчук Людмила Вадимівна
Спеціальний приз від Руслани Лоцман (член журі конкурсу)
Бабченко Юлія, КСР ЦТМ «Оберіг», вокальна студія «Едельвейс», керівник Ковальчук Людмила Вадимівна

Диплом «Відкриття фестивалю» – Мисько Софія.

 

Про інших дипломантів та деякі спеціальні призи буде повідомлено пізніше. Нагородження відбуватиметься на гала-концерті, точна дата котрого ще уточнюється.Увага! Зміна дати ІІ-го туру вокального конкурсу


Увага !  ІІ тур вокального конкурсу відбудеться 3-го листопада 2012 року на базі Центру творчості молоді «Оберіг»  об 11.00


Про вокальний конкурс-2012 у рамках Фестивалю ім.І.Коваленка


І тур – з 1 вересня по 1 жовтня на базі навчальних закладів у порядку, узгодженому адміністраціями закладів з Оргкомітетом, а для молоді віком від 18 до 30 років – 20 жовтня на базі Центру творчості молоді «Оберіг»;
ІІ тур – 3 листопада на базі Центру творчості молоді «Оберіг».
Початок обох турів – об 11.00
До першого туру учасники фестивалю готують одну пісню вітчизняних авторів на власне уподобання. До другого туру – 2 пісні: