Результати вокального конкурсу «Осіння пісня-2014»


АНСАМБЛІ
 
І місце – дует: Солоненко Аліна, Фаюра Катерина, КСР ЦТМ «Оберіг», народна студія естрадно-народного співу «Перлина», керівник Нурищенко Оксана Миколаївна.
ІІ місце – ансамбль «Богунівець», НОК Київського військового ліцею імені Івана Богуна, керівник Віталій Свирид.
ІІІ місце – дует: Місько Софія  та Серпіонова Катерина, музично-вокальна школа естетичного виховання «Соло співочого серця», керівник Андріяш Інна Михайлівна.

МОЛОДША ВІКОВА КАТЕГОРІЯ (6-10 РОКІВ)
 
...........

Результати вокального конкурсу «Осіння пісня-2013»


Лауреати та дипроманти вокального конкурсу "Осіння пісня-2013"
 
 
Молодша вікова категорія (7-13 років)

І місце поділили:
  • Папенко Анастасія, Дитяча музична школа № 31 (м. Київ), керівники Саліванов Олег Григорович, Вороніна Ірина Олександрівна.
  • Фаюра Катерина, Києво-Святошинський районний центр творчості молоді «Оберіг», народна студія естрадно-народного співу «Перлина», керівник Нурищенко Оксана Миколаївна.
ІІ місце поділили:
  • Андріяш-Місько Софія, музично-вокальна школа естетичного виховання «Соло співочого серця», керівник Андріяш Інна Михайлівна.
  • Сизова Влада, Києво-Святошинський районний центр творчості молоді «Оберіг»,  зразковий вокальний ансамбль «Алегро», керівник Дзюба Олена Миколаївна.
ІІІ місце поділили:
  • Бобраніцький Ярослав, навчально-виховний комплекс Київського військового  ліцею ім. І.Богуна, керівник Свирид Віталій Олексійович.
  • Полонкоєва Анжеліка, ВЦТДЮ на базі Боярської ЗОШ І-ІІІ ст. № 1, фольклорний гурток, керівник Богатир Любов Станіславівна.
Номінація «За артистичність» – Тарас Гоц, Боярський Будинок культури, вокальна студія «Зорепад», керівник Горенко Наталія Філаретівна.
Номінація «Надія фестивалю» – Кайданович Софія, Києво-Святошинський районний центр творчості молоді «Оберіг», вокальна студія «Едельвейс», керівник Ковальчук Людмила Вадимівна.

Середня вікова категорія (14-18 років)


Результати вокального конкурсу Фестивалю імені Івана Коваленка


 

Лауреати вокального конкурсу

Молодіжного мистецького фестивалю імені Івана Коваленка

 

 

 

 

Гран-прі – Сарапіна Тетяна, КСР ЦТМ «Оберіг» народна студія естрадно-народного співу «Перлина», керівник Нурищенко Оксана Миколаївна

Краще виконання пісні на слова І.Коваленка
Зузанська Тетяна, КСР ЦТМ «Оберіг» народна студія естрадно-народного співу «Перлина», керівник Нурищенко Оксана Миколаївна
Премія імені Ольги Рожманової (за найбільш проникливе виконання)

Гоц  Валерія, Боярський БК, вокальна студія «Зорепад» керівник Горенко Наталія Філаретівна, Боярська ЗОШ І-ІІІ ст. №1

 

Вікова група від 6 до 14  років:
І місце – вирішено не присуджувати
ІІ місце  розділили:
Петриченко Тамара, Боярський БК, вокальна студія «Зорепад»,  керівник Горенко Наталія Філаретівна
Сировєтнік Катерина, Боярська ЗОШ І-ІІІ ст. №1, керівник Богатир Любов Станіславівна
ІІІ місце – Гарбузюк Сергій, дитяча музична школа № 39, м.Київ, керівник Буц Віктор Якович

Вікова група від 15 до 30 років.
І місце – Федіна Катерина, дитяча музична школа № 31, керівник Саліванов Олег Григорович
ІІ місце – Мостицька Юлія, дитяча музична школа № 31, керівник Трегубенко Тетяна Миколаївна

ІІІ місце – Савчук Олександра, КСР ЦТМ «Оберіг» народна студія естрадно-народного співу «Перлина», керівник Нурищенко Оксана Миколаївна

 

Премія від Олега Саліванова (член журі конкурсу) –
Кириченко Анастасія – КСР ЦТМ «Оберіг», вокальна студія «Едельвейс», керівник Ковальчук Людмила Вадимівна
Спеціальний приз від Руслани Лоцман (член журі конкурсу)
Бабченко Юлія, КСР ЦТМ «Оберіг», вокальна студія «Едельвейс», керівник Ковальчук Людмила Вадимівна

Диплом «Відкриття фестивалю» – Мисько Софія.

 

Про інших дипломантів та деякі спеціальні призи буде повідомлено пізніше. Нагородження відбуватиметься на гала-концерті, точна дата котрого ще уточнюється.



Скоро дізнаємось про переможців конкурсу


У цьому розділі буде розміщена інформація про переможців  конкурсу.