» » » » Результати вокального конкурсу «Осіння пісня-2014»

Результати вокального конкурсу «Осіння пісня-2014»


АНСАМБЛІ
 
І місце – дует: Солоненко Аліна, Фаюра Катерина, КСР ЦТМ «Оберіг», народна студія естрадно-народного співу «Перлина», керівник Нурищенко Оксана Миколаївна.
ІІ місце – ансамбль «Богунівець», НОК Київського військового ліцею імені Івана Богуна, керівник Віталій Свирид.
ІІІ місце – дует: Місько Софія  та Серпіонова Катерина, музично-вокальна школа естетичного виховання «Соло співочого серця», керівник Андріяш Інна Михайлівна.

МОЛОДША ВІКОВА КАТЕГОРІЯ (6-10 РОКІВ)
І місце - вирішено не присуджувати
ІІ місце поділили:
  • Алєйнік Марія, КСР ЦТМ «Оберіг», народна студія естрадно-народного співу «Перлина», керівник Нурищенко Оксана Миколаївна.
  • Кайданович Софія, КСР ЦТМ «Оберіг», вокальна студія «Діамант», керівник Криворучко Катерина Миколаївна.
  • Мартинів Таїсія, вокальна студія Ходосіївського сільського клубу, керівник Нойніц Олена Миколаївна.
ІІІ місце поділили:
  • Малюга Ірина, Шпитьківська дитяча школа мистецтв, викладач вокалу Титаренко Марина Василівна. Носова Ольга, ВЦТДЮ на базі Боярської ЗОШ І-ІІІ ст. № 1, фольклорний гурток, керівник Богатир Любов Станіславівна.
Дипломанти конкурсу (диплом IV ступеня)
  • Бабченко Юлія, КСР ЦТМ «Оберіг», вокальна студія «Діамант», керівник Криворучко Катерина Миколаївна.
  • Татоян Каріна, Михайлівсько-Рубежівська ЗОШ І-ІІІ ст., вокальний ансамбль «Співограй», керівник Сергієнко Оксана Вікторівна.
Відзнака «Надія фестивалю» - Проценко Альона, вокальна студія Ходосіївського сільського клубу, керівник Нойніц Олена Миколаївна.

СЕРЕДНЯ ВІКОВА КАТЕГОРІЯ (11-14 РОКІВ)
 
І місце поділили:
  • Панченко Таїсія, учениця Новосілківської ЗОШ І-ІІІ ст., та Чабанівської музичної школи , викладач вокалу Руслана Лоцман.
  • Місько Софія, музично-вокальна школа естетичного виховання «Соло співочого серця», керівник Андріяш Інна Михайлівна.
ІІ місце поділілили:
  • Шуляк Валентина, КСР ЦТМ «Оберіг», вокальна студія «Діамант», керівник Криворучко Катерина Миколаївна.
  • Сергєєв Денис, КСР ЦТМ «Оберіг», вокальна студія «Діамант», керівник Криворучко Катерина Миколаївна.
ІІІ місце поділили:
  • Ситниченко Аліна, КСР ЦТМ «Оберіг», народна студія естрадно-народного співу «Перлина», керівник Нурищенко Оксана Миколаївна.
  • Дудко Вероніка, ВЦТДЮ на базі Боярської ЗОШ І-ІІІ ст. № 1, фольклорний гурток, керівник Богатир Любов Станіславівна.
Дипломант конкурсу (диплом IV ступеня) - Полонкоєва Анжеліка, ВЦТДЮ на базі Боярської ЗОШ І-ІІІ ст. № 1, фольклорний гурток, керівник Богатир Любов Станіславівна.

Відзнака «На подальше вдосконалення виконання українських пісень» - Мнишенко Вікторія, Шпитьківська дитяча школа мистецтв, викладач вокалу Титаренко Марина Василівна.

ЮНАЦЬКА ВІКОВА КАТЕГОРІЯ (15-17 РОКІВ)
І місце – Перогей Тамара, ВЦТДЮ на базі Ходосіївської ЗОШ І-ІІІ ст., вокальний гурток «Передзвін», керівник Нойніц Олена Миколаївна.