» » Робота про творчість І.Коваленка отримала відзнаку на конкурсі «СТИЛОС».

Робота про творчість І.Коваленка отримала відзнаку на конкурсі «СТИЛОС».


Олена Рижанкова, учениця 10-го класу Криворізької ЗОШ № 121, посіла 3-тє місце зі своєю науковою роботою МАН України «Дискурс патріотизму у творах Івана Коваленка» (науковий керівник – Світлана Макаренкова) на I-му учнівському конкурсі пошукових і творчих робіт «СТИЛОС» Криворізького державного педагогічного університету.
29 березня 2018 року на базі факультету української філології Криворізького державного педагогічного університету відбувся I учнівський конкурс пошукових і творчих робіт з української та світової літератур, української мови «СТИЛОС». (Стилос – це перо; інструмент фіксування думки та краси; символ мистецтва.)
Конкурс був започаткований у 1995 році професором А. В. Козловим. З 1995 по 2005 рік у ньому взяло участь 676 учнів, багато з яких згодом стали студентами КДПУ та вищих навчальних закладів України. Криворізький педагогічний університет відродив традицію проведення творчого конкурсу серед учнів міста, які мають хист до творчої літературної діяльності та наукової роботи.
Докладніше про конкурс – на сайті Криворізького державного педагогічного університету.