» » » До уваги тих, хто цікавиться текстами та мінусовками до пісень на вірші І.Коваленка

До уваги тих, хто цікавиться текстами та мінусовками до пісень на вірші І.Коваленка


У цьому розділі розміщуються тексти та мінусовки пісень на вірші  Івана Коваленка.   Зверніть увагу, що  тексти пісень  іноді  відрізняються від тих поезій, на котрі написані. У процесі роботи композитори скорочували вірші, вносили до них деякі корективи, щоб вони краще лягали на музику,  і навіть об’єднували декілька в одну пісню (два вірші об’єднано в пісні "Знову сніг", "Тебе нема"; три вірші - у пісні "Ожиємо, брати, ожиєм"). Тому після слів будуть розміщені  посилання на ті вірші, котрі  стали пісенною основою.
Існують деякі розбіжності у словах  та мінусовках при виконанні чоловічим чи жіночим голосом пісень "Гуцулка Марічка" та "Знову сніг" (надаються обидва варіанти).  Два варіанти мінусовок має  "Осіння пісня". Не мають мінусовок пісні Володимира Вишняка "Сіра мелодія" та "Спалах", оскільки виконувались автором під гітару.
Самі пісні можна послухати у розіділі Послухати пісні.   Відео окремих пісень  (з концерту у Національній філармонії та ін.) дивіться  у розділі Відео: З вечорів пам'яті.